THE SPIRIT OF GIFTING

Müşteri Hizmetleri

Ödeme
www.fea.com.tr’den visa/mastercard kredi kartınızla veya aşağıda bilgileri verilen hesabımıza havale yaparak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan ya da havaleniz hesabımıza ulaştıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir. Havale ile yaptığınız alışverişlerde lütfen açıklama kısmına sipariş onayından sonra oluşacak olan sipariş numaranızı ekleyiniz.

Garanti Bankası
Bebek  Şubesi (211 şube kodu)
Hesap No: 6297144
İban no: TR73 0006 2000 2110 0006 2971 44
Alıcı Adı: Gönül Özyürük

Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz hafta içi her gün (resmi tatiller hariç) – saat 16:00'ye kadar kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar verilen siparişler pazartesi günü işleme alınmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere bir çok ilimize 24 saat içerisinde MNG Kargo tarafından teslimat yapılmaktadır. 600 km'den fazla uzaklıktaki il merkezlerinin kargoları 48 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Şu anda sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimat gerçekleştirilmekte olup, tüm şehirlerimiz için kargo hizmeti ücretsizdir.

Siparişiniz MNG Kargo tarafından size ulaştığında; lütfen ürünü görevlinin önünde açarak ve inceleyerek teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan, taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. 

İade
Üründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki 30 gün içerisinde ürünü iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. 

Ürün değişiminin yapılabilmesi için, şikayetinizi e-mail aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz ve müşteri hizmetlerinden "iade onayı” talep etmeniz gerekmektedir. İade onayı olmayan talepler ne yazık ki işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretini karşılayarak bize göndermeniz gerekmektedir.

İade sürecini hızlandırmak isterseniz, Küçük Bebek Cad. No:11/A Bebek, İstanbul'da bulunan mağazamızı hafta içi her gün 10:-00-19:30, hafta sonu 10:30-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Ürün değişimi Bebek mağazamızdan yapılabilir. Ücret iadesi mağazamızdan yapılmamaktadır.

Satın alma sırasında fatura şirket adına kesildi ise, iade sırasında da ilgili şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ürünle birlikte gönderilmelidir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + kdv şeklinde) kesilmesi gerekmektedir. İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılarak, ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesap bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap bilgileri faturanızdaki isme ait olmalıdır. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa, iade kredi kartı hesabınıza yapılacaktır. Ücret iadesi 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Giyilmiş, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu/ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

Ürün değişimi
Ürünü aldıktan sonra ürünün orijinal kutu ve ambalajını koruyarak  yıkamadan ve kullanmadan değişimini yapmak isteyen müşterimizin gidiş-dönüş kargo ücretini karşılaması halinde, faturasıyla beraber 30 gün içerisinde gönderilen ürün incelenmekte, yeniden satışına engel bir durum olmadığı teyit edilmekte, ardından stoklarımızda mevcut olan farklı bir ürün ile değişimi yapılıp, ilgili kişiye ulaştırılmaktadır. 

Bu süreci hızlandırmak isterseniz, Küçük Bebek Cad. No:11/A  Bebek, İstanbul'da bulunan mağazamızı hafta içi her gün 10:00-19:30, hafta sonu 10:30-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Ücret iadesi mağazamızdan yapılmamaktadır.

www.fea.com.tr den kampanya ve indirimli ürünlerin alınması halinde, değişim ve iadesi yoktur.


Hasarlı ürün hali

Ürünü kargo şirket yetkilisinden teslim alırken, mutlaka açıp ürünün hasarlı olmadığından emin olunuz.

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar bulunduğundan eminseniz; lütfen info@fea.com.tr veya 0212 2655150 aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz. Detaylı bir araştırmaya ihtiyaç duyacağımızdan dolayı, ürünü, ambalajını ve faturasını atmayınız. En kısa sürede durum incelenip, memnuniyetiniz için gereken tüm işlemler gerçekleştirilecektir.

Güvenlik
fea.com.tr kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

fea.com.tr  RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.

Gizlilik

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, fea.com.tr  yetkilisi dışında kimse tarafından görülemez.

Fea.com.tr, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti eder.

Fea.com.tr; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. 

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler truproject.net tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, yeni koleksiyon bildirileri amacıyla kullanılabilir.

Fea.com.tr kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

Fea.com.tr RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.